Styrelsen 2018–2019

Nedan följer kontaktuppgifter till styrelsen under mandatperioden 2018–2019.

Om du söker information om din bostad såsom registerutdrag, ekonomisk dokumentation eller uppgifter om pantsättning hänvisar vi i första hand till dina sidor på HSB-portalen.
Detsamma gäller frågor om och information rörande ditt medlemskap.
Om du behöver hjälp med att hitta det du söker, kontakta HSB Göteborg.

Vid fel på fastigheterna (eller inuti din lägenhet), se Felanmälan.

Om ni inte vet vem i styrelsen ni ska vända er till direkt så ser vi helst att ni
i första hand skickar e-post till styrelsens gemensamma adress:
styrelsen@brfoveras.se
På detta sätt kan alla i styrelsen hållas informerade, och den som är bäst insatt i frågan ge svar snabbast möjligt.

 

Anders Grönberg


ordförande
Femkampsgatan 3 B
073-674 32 87
anders@brfoveras.se

Johannes Blomgren


sekreterare
Femkampsgatan 4
070-828 49 48
johannes@brfoveras.se

Marcus Oscarsson

marcus
ledamot (HSB-representant)
Plommonvägen 15, Pixbo
070-721 51 66
marcus@brfoveras.se

Ulla Gustafsson


ledamot
Femkampsgatan 3 B
070-926 67 74
ulla@brfoveras.se

Patrik Larsson


suppleant
Stavhopparegatan 5 A
073-047 57 22
patrik@brfoveras.se