Styrelsen 2019–2020

Nedan följer kontaktuppgifter till styrelsen under mandatperioden 2018–2019.

Om du söker information om din bostad såsom registerutdrag, ekonomisk dokumentation eller uppgifter om pantsättning hänvisar vi i första hand till dina sidor på HSB-portalen.
Detsamma gäller frågor om och information rörande ditt medlemskap.
Om du behöver hjälp med att hitta det du söker, kontakta HSB Göteborg.

Vid fel på fastigheterna (eller inuti din lägenhet), se Felanmälan.

Om ni inte vet vem i styrelsen ni ska vända er till direkt så ser vi helst att ni
i första hand skickar e-post till styrelsens gemensamma adress:
styrelsen@brfoveras.se
På detta sätt kan alla i styrelsen hållas informerade, och den som är bäst insatt i frågan ge svar snabbast möjligt.

 

Anders Grönberg


 

 


ordförande
Femkampsgatan 3 B
073-674 32 87
anders@brfoveras.se

Ulla Gustafsson

 

 

 


vice ordförande
Femkampsgatan 3 B
070-926 67 74
ulla@brfoveras.se

Patrik Larsson

 

 

 


sekreterare
Stavhopparegatan 5 A
073-047 57 22
patrik@brfoveras.se

Marcus Oscarsson

marcus
HSB-ledamot
Plommonvägen 15, Pixbo
070-721 51 66
marcus@brfoveras.se

Tobias Jonsson

 

 

 

ledamot
Stavhopparegatan 5 C
072-888 96 95
tobias@brfoveras.se

Niclas Malmberg

 

 

 

ledamot
Femkampsgatan 3 B
070-753 28 85
niclas@brfoveras.se

Louisen Nilsson

 

 

 

suppleant
Femkampsgatan 2 B
073-030 12 39
louisen@brfoveras.se

Jens Malmberg

 

 

 

suppleant
Femkampsgatan 6 B
072-723 24 98
jens@brfoveras.se